1 июньгә кадәр 2019 елның 13 июненә планлаштырылган ачык тыңлауларда катнашу өчен теркәлү ачылды

2019 елның 30 мае, пәнҗешәмбе

Россия Федерациясенең стратегик үсешенең төп юнәлеше "Контроль һәм күзәтчелек эшчәнлеге реформасы " кысаларында Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсе квартал саен хокук куллану практикасы һәм мәҗбүри таләпләрне үтәү буенча җитәкчелек нәтиҗәләре буенча гавами фикер алышуларны үткәрә.
Чаралар үткәрү графигы нигезендә 2019 елның II кварталы нәтиҗәләре буенча гавами фикер алышу 2019 елның 13 июненә 10:00 сәгатьтә түбәндәге адрес буенча планлаштырылган: Казан шәһәре, Четаев урамы, 18А йорт (Чистай урамы, 8 нче йорт) А. Н. Туполев исемендәге КНИТУ-КАИ уку бинасы, 331 аудитория, зал-Силаев).
 Фикер алышу темасы: "2019 елның II кварталы йомгаклары буенча Татарстан Республикасы салым органнарының хокук куллану практикасы мәсьәләләре. Физик затлар бөлгенлеге ".
Элемтә өчен җаваплы зат, гавами фикер алышуны үткәрүне координацияләү һәм оештыру ягыннан тәэмин итү өчен җаваплы, Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсе салым түләүчеләр белән эшләү бүлеге башлыгы Каюмова Гөлфия Илдар кызы, тел.: (843) 222-03-03-83, реклама бүлеге җитәкчесе 235-13-70.
Игътибар итегез, ачык фикер алышуларда катнашучыларны алдан теркәү зарур, тәкъдим ителә торган тема буенча сораулар һәм теркәлүнең тулы формасы 2019 елның 1 июненә кадәр электрон почтага кабул ителә g.kayumova.r1600@nalog.ru. Чарага әзерлек барышында алынган сорауларга җаваплар аны үткәрүдә турыдан-туры биреләчәк.