Гражданнар игътибарына, авыл җирлекләрендә каты көнкүреш калдыкларын чыгару графигы!

2019 елның 30 сентябре, дүшәмбе

Буа муниципаль районы авыл җирлекләрендә 2019 елның октябрендә каты көнкүреш калдыкларын чыгару графигы

1 октябрь-Тимбай, Мөкерле, Кырык Садак, Янтуган, Янтуган авыл җирлекләре: Тимбай, Ямбулат, Мөкерле, Отрада, Корбаш, Протопопово, Кырык Садак, Рус Кырык Садагы, Кече Шыгырдан, Вольнистан, Янтуган, Чуаш Янтуганы, Ташкичү.

2 октябрь - Алших, Иске Суыксу авыл җирлекләре: Кайрево, Нурвахит, Алших, Теңкәш, Иске Суыксу, Яңа Суыксу.

3 октябрь көнне Зур Фролово, Түбән Наратбаш, Күл Черкене авыл җирлекләре: Зур Фролово, Олы Кырлынңгыа, Бикмураз, Түбән Наратбаш, Күл Черкене, Лашчы. Кичке чүп-чар - Степановка, завка буенча - Каенлык.

4 октябрь - Яңа Чәчкап, Нурлат, Кайбыч авыл җирлекләре: Яңа Чәчкап, Әхмәт, Яңа Куҗак, Кыр Тәүгелдесе, Норлат, Кыр Әнәле, Кайбыч, Югары Наратбаш, Чурак.

5 октябрь - Аксу, Бик-Үти, Исәк, Югары Лашчы, Ырынгы авыл җирлекләре: Ташкичү, Аксу, Бик-Үти, Исәк, Атабай-Әнкәбә, Әлки, Югары Лашчы, Тутай, Татар Аксуы, Чуаш Аксуы.

6 октябрь - Әлши, Боерган, Чуаш Киштәге, Шәмәк, Күшке авыл җирлекләре: Әлши, Раково, Чуаш Сарыкамышы, Иске Борындык, Боерган, Новоселки, Таковар, Чуаш Киштәге, Иске Мәртле, Канава, Яскул, Шәмәк, Чуаш Киштәге,Чуаш Биморзасы, Яңа Мәртле, Татар Биморзасы, Кече Боерган, Күшке.

7 октябрь  - Яңа Тинчәле, Иске Тинчәле авыл җирлекләре: Яңа Тинчәле, Яңа Чынлы, Иске Шәйморза, Иске Суыксу Выселкасы, Иске Тинчәле.

8 октябрь - Ырынгы, Татар Буасы, Карлы, Күл Черкене, Килдураз авыл җирлекләре: Ырынгы, Татар Буасы, Карлы, Килдураз, Күзби, Иске Лашчы, Бәбки, Өчмунча, Казма, Кабалан, Үгез Куагы.

9 октябрь - Адав-Толымбай, Яшевка, Кыят авыл җирлекләре: Яңавыл, Ивашевка, Адав-Толымбай, Яшевка, Кыят, Рус Киштәге, Козловка, Аккүл, Күгәлнә, Немчиновка.

10 октябрь Тимбай, Мөкерле, Кырык Садак, Янтуган, Янтуган авыл җирлекләре: Тимбай, Ямбулат, Мөкерле, Отрада, Корбаш, Протопопово, Кырык Садак, Рус Кырык Садагы, Кече Шыгырдан, Вольнистан, Янтуган, Чуаш Янтуганы, Ташкичү

11 октябрь - Алших, Иске Суыксу авыл җирлекләре: Кайрево, Нурвахит, Алших, Теңкәш, Иске Суыксу, Яңа Суыксу.

12 октябрь - Зур Фролово, Түбән Наратбаш, Күл Черкене авыл җирлекләре: Зур Фролово, Олы Кырлынңгыа, Бикмураз, Түбән Наратбаш, Күл Черкене, Лашчы. Кичке чүп-чар - Степановка, завка буенча - Каенлык.

13 октябрь - Яңа Чәчкап, Нурлат, Кайбыч авыл җирлекләре: Яңа Чәчкап, Әхмәт, Яңа Куҗак, Кыр Тәүгелдесе, Норлат, Кыр Әнәле, Кайбыч, Югары Наратбаш, Чурак..

14 октябрь - Аксу, Бик-Үти, Исәк, Югары Лашчы, Ырынгы авыл җирлекләре: Ташкичү, Аксу, Бик-Үти, Исәк, Атабай-Әнкәбә, Әлки, Югары Лашчы, Тутай, Татар Аксуы, Чуаш Аксуы..

15 октябрь - Әлши, Боерган, Чуаш Киштәге, Шәмәк, Күшке авыл җирлекләре: Әлши, Раково, Чуаш Сарыкамышы, Иске Борындык, Боерган, Новоселки, Таковар, Чуаш Киштәге, Иске Мәртле, Канава, Яскул, Шәмәк, Чуаш Киштәге,Чуаш Биморзасы, Яңа Мәртле, Татар Биморзасы, Кече Боерган, Күшке.

16 октябрь  - Яңа Тинчәле, Иске Тинчәле авыл җирлекләре: Яңа Тинчәле, Яңа Чынлы, Иске Шәйморза, Иске Суыксу Выселкасы, Иске Тинчәле.

17 октябрь - Ырынгы, Татар Буасы, Карлы, Күл Черкене, Килдураз авыл җирлекләре: Ырынгы, Татар Буасы, Карлы, Килдураз, Күзби, Иске Лашчы, Бәбки, Өчмунча, Казма, Кабалан, Үгез Куагы.

18 октябрь - Адав-Толымбай, Яшевка, Кыят авыл җирлекләре: Яңавыл, Ивашевка, Адав-Толымбай, Яшевка, Кыят, Рус Киштәге, Козловка, Аккүл, Күгәлнә, Немчиновка.

19 октябрь  Тимбай, Мөкерле, Кырык Садак, Янтуган, Янтуган авыл җирлекләре: Тимбай, Ямбулат, Мөкерле, Отрада, Корбаш, Протопопово, Кырык Садак, Рус Кырык Садагы, Кече Шыгырдан, Вольнистан, Янтуган, Чуаш Янтуганы, Ташкичү

20 октябрь Алших, Иске Суыксу авыл җирлекләре: Кайрево, Нурвахит, Алших, Теңкәш, Иске Суыксу, Яңа Суыксу.

21 октябрь Зур Фролово, Түбән Наратбаш, Күл Черкене авыл җирлекләре: Зур Фролово, Олы Кырлынңгыа, Бикмураз, Түбән Наратбаш, Күл Черкене, Лашчы. Кичке чүп-чар - Степановка, завка буенча - Каенлык.

22 октябрь - Яңа Чәчкап, Нурлат, Кайбыч авыл җирлекләре: Яңа Чәчкап, Әхмәт, Яңа Куҗак, Кыр Тәүгелдесе, Норлат, Кыр Әнәле, Кайбыч, Югары Наратбаш, Чурак..

23 октябрь - Аксу, Бик-Үти, Исәк, Югары Лашчы, Ырынгы авыл җирлекләре: Ташкичү, Аксу, Бик-Үти, Исәк, Атабай-Әнкәбә, Әлки, Югары Лашчы, Тутай, Татар Аксуы, Чуаш Аксуы..

24 октябрь - Әлши, Боерган, Чуаш Киштәге, Шәмәк, Күшке авыл җирлекләре: Әлши, Раково, Чуаш Сарыкамышы, Иске Борындык, Боерган, Новоселки, Таковар, Чуаш Киштәге, Иске Мәртле, Канава, Яскул, Шәмәк, Чуаш Киштәге,Чуаш Биморзасы, Яңа Мәртле, Татар Биморзасы, Кече Боерган, Күшке.

25 октябрь  - Яңа Тинчәле, Иске Тинчәле авыл җирлекләре: Яңа Тинчәле, Яңа Чынлы, Иске Шәйморза, Иске Суыксу Выселкасы, Иске Тинчәле.

26 октябрь - Ырынгы, Татар Буасы, Карлы, Күл Черкене, Килдураз авыл җирлекләре: Ырынгы, Татар Буасы, Карлы, Килдураз, Күзби, Иске Лашчы, Бәбки, Өчмунча, Казма, Кабалан, Үгез Куагы.

27 октябрь - Адав-Толымбай, Яшевка, Кыят авыл җирлекләре: Яңавыл, Ивашевка, Адав-Толымбай, Яшевка, Кыят, Рус Киштәге, Козловка, Аккүл, Күгәлнә, Немчиновка.

28 октябрь Тимбай, Мөкерле, Кырык Садак, Янтуган, Янтуган авыл җирлекләре: Тимбай, Ямбулат, Мөкерле, Отрада, Корбаш, Протопопово, Кырык Садак, Рус Кырык Садагы, Кече Шыгырдан, Вольнистан, Янтуган, Чуаш Янтуганы, Ташкичү.

29 октябрь Алших, Иске Суыксу авыл җирлекләре: Кайрево, Нурвахит, Алших, Теңкәш, Иске Суыксу, Яңа Суыксу.

30 октябрь Зур Фролово, Түбән Наратбаш, Күл Черкене авыл җирлекләре: Зур Фролово, Олы Кырлынңгыа, Бикмураз, Түбән Наратбаш, Күл Черкене, Лашчы. Кичке чүп-чар - Степановка, завка буенча - Каенлык.

31 октябрь  Яңа Чәчкап, Нурлат, Кайбыч авыл җирлекләре: Яңа Чәчкап, Әхмәт, Яңа Куҗак, Кыр Тәүгелдесе, Норлат, Кыр Әнәле, Кайбыч, Югары Наратбаш, Чурак.