"Ел укытучысы" Бөтенроссия бәйгесенең региональ этабында "Йөрәгемне балаларга бирәм" номинациясендә җиңүче - Буадан

2017 елның 20 марты, дүшәмбе

“Ел укытучысы-2017” Бөтенроссия бәйгесенең региональ этабының зона турыннан республикага Буа районыннан  лицей-интернатның башлангыч сыйныфлар укытучысы Наталья Константинова, М. Вахитов исемендәге гимназиянең татар теле һәм әдәбияты укытучысы Лилия Җәләлова һәм 1 номерлы мәктәпнең инглиз теле укытучысы Юлия Коваленко узган иде. Республика буенча зона бәйгеләреннән  барлыгы 40 укытучының эше республикага  сайлап алынган. Шулар арасыннан финалга  15 педагог чыккан. Алар арасында безнең районнан Наталья Константинова да бар. 10 номинация  арасыннан Наталья Константиновада  "Йөрәгемне балаларга бирәм"дигәне.