Бюджет-финанс мәсьәләләре, җирле салымнар һәм җыемнар буенча даими комиссия:
Рәис – Әхмәтҗанов Азат Фазылҗан улы – Адав-Толымбай авыл җирлеге башлыгы;
Рәис урынбасары – Җамалтдинов Рамил Әмир улы–Янтуган авыл җирлеге башлыгы;
Секретарь –Тюплина Светлана Николаевна –Мөкерле авыл җирлеге башлыгы.
Комиссия әгъзалары:
1. Җәләлетдинов Рөстәм Зөфәр улы –Бик-Үти авыл җирлеге башлыгы;
2. Усманова Гөлнара Хәлиулла кызы –Югары Лашчы авыл җирлеге башлыгы
3. Латыйпов Камил Мөсәлим улы – Карлы авыл җирлеге вәкиле;
4. Павлов Иван Алексеевич –Чуаш Киштәге авыл җирлеге башлыгы;
5. Насибулин Равил Нурулан улы – Буа шәһәре вәкиле
6. Фәйзуллин Зөфәр Минназыйм кызы –Татар Буасы авыл җирлеге вәкиле;
7. Абдрахманова Динә Дәүләтгали кызы –Яңа Чәчкап авыл җирлеге башлыгы;
8. Идиятуллина Гөлназ Тәфкил кызы –Аксу авыл җирлеге вәкиле.
9. Гәзизова Гөлфия Вазыйх кызы- Зур Фролово авыл җирлеге вәкиле
Төзелеш һәм торак-коммуналь хуҗалык мәсьәләләре буенча даими комиссия:
Рәис – Галиуллин Илдус Исмәгыйль улы –Түбән Наратбаш авыл җирлеге башлыгы;
Рәис урынбасары– Закиров Марсель Хәлил улы –Норлат авыл җирлеге башлыгы.
Секретарь – Мөхәмәтҗанова Зөбәйдә Ризатдин кызы – Исәк авыл җирлеге башлыгы;
Комиссия әгъзалары:
1. Баһаветдинов Рамил Рөстәм улы –Түбән Наратбаш авыл җирлеге вәкиле;
2. Масленцева Ольга Григорьевна –Зур Фролово авыл җирлеге башлыгы;
3. Афанасьев Вячеслав Александрович – Әлши авыл җирлеге вәкиле
4. Карамзина Людмила Михайловна – Шәмәк авыл җирлеге вәкиле
5. Әхәтов Зөлфәт Зөфәр улы –Килдураз авыл җирлеге башлыгы;
6. Корунова Евгения Сергеевна –Кыят авыл җирлеге башлыгы.
7. Әхмәтшин Илдус Гаязетдин улы –Иске Суыксу авыл җирлеге башлыгы.
8. Емельянов Андрей Иванович – Алших авыл җирлеге вәкиле
9. Мадышев Радик Камил улы –Яңа Тинчәле авыл җирлеге башлыгы;
Агросәнәгать комплексы мәсьәләләре буенча даими комиссия:
Рәис – Яфизов Расыйх Әмирҗан улы– Кайбыч авыл җирлеге вәкиле
Рәис урынбасары– Бахтинов Сергей Анатолиевич –Яшевка авыл җирлеге башлыгы;
Секретарь – Шакирова Гөлия Камил кызы –Иске Тинчәле авыл җирлеге башлыгы;
Комиссия әгъзалары:
1. Аллямова Зөлфия Зарифулла кызы – Кырык Садак авыл җирлеге вәкиле
2. Грачев Владимир Александрович –Кыят авыл җирлеге вәкиле;
3. Айзатуллин Салават Касыйм улы – Тимбай авыл җирлеге вәкиле
4. Латыйпов Айдар Солтан улы – Бик-Үти авыл җирлеге вәкиле;
5. Нуретдинова Сиринә Ильяс кызы – Кайбыч авыл җирлеге башлыгы
6. Хәмидуллин Рафаил Барый улы –Күл Черкене авыл җирлеге вәкиле;
7. Хөсәинов Мөнип Касыйм улы –Иске Суыксу авыл җирлеге вәкиле
8. Каюмов Альберт Рафаэл улы – Норлат авыл җирлеге вәкиле
9. Лапшин Петр Николаевич – Яшевка авыл җирлеге вәкиле
Социаль мәсьәләләр буенча даими комиссия:
Рәис– Самерханов Рөстәм Әбрар улы–Иске Тинчәле авыл җирлеге вәкиле;
Рәис урынбасары– Вәлеев Радик Расыйх улы –Тимбай авыл җирлеге башлыгы;
Секретарь – Малышева Ирина Валерьевна –Боерган авыл җирлеге башлыгы;
Комиссия әгъзалары:
1. Аббазов Рамил Гайнулла улы –Югары Лашчы авыл җирлеге вәкиле;
2. Бикмуллин Рөстәм Даян улы –Яңа Чәчкап авыл җирлеге вәкиле;
3. Садриев Фәрит Миргасыйм улы –Адав-Толымбай авыл җирлеге вәкиле;
4. Стрелков Андрей Вячеславович –Күшке авыл җирлеге башлыгы;
5. Сюрмин Валерий Петрович –Әлши авыл җирлеге башлыгы;
6. Истиев Мөдәрис Кашаф улы –Күл Черкене авыл җирлеге башлыгы;
7. Гордеев Роберт Иванович – Ырынгы авыл җирлеге башлыгы;
8. Юркина Ольга Владимировна –Боерган авыл җирлеге вәкиле;
9. Хәйретдинов Марат Мөнир улы –Аксу авыл җирлеге башлыгы;
Законлылык, хокук тәртибе һәм җирле үзидарә мәсьәләләре буенча даими комиссия:
Рәис– Сибгатуллин Әнсар Мансур улы –Янтуган авыл җирлеге вәкиле;
Рәис урынбасары – Абдрахманов Данис Хәмит улы –Карлы авыл җирлеге башлыгы;
Секретарь – Шаһиева Венера Фәрит кызы –Кырык Садак авыл җирлеге башлыгы;
Комиссия әгъзалары
1. Быченков Виктор Алексеевич –Күшке авыл җирлеге вәкиле;
2. Ильин Владимир Анатольевич –Ырынгы авыл җирлеге вәкиле;
3. Никитина Ирина Николаевна –Шәмәк авыл җирлеге башлыгы;
4. Емельянова Надежда Васильевна – Чуаш Киштәге авыл җирлеге вәкиле
5. Йосыпов Рәүф Фарук улы –Татар Буасы авыл җирлеге башлыгы;
6. Андреев Александр Петрович –Алших авыл җирлеге башлыгы;
7. Галиев Айрат Наил улы –Килдураз авыл җирлеге вәкиле;
8. Хәсәнова Айгөл Әдип кызы–Яңа Тинчәле авыл җирлеге вәкиле;.
9. Ляукин Петр Николаевич – Мөкерле авыл җирлеге вәкиле
Соңгы яңарту: 2022 елның 17 июне, 17:55