Ир белән хатынның уртак милке турында - Татарстан Росреестрының туры эфирында

2021 елның 31 марты, чәршәмбе

1 апрельдә 14.00 сәгатьтә Татарстан Росреестры Татарстан Республикасы Риэлторлар гильдиясе  белән берлектә Инстаграмда бергә туплаган мөлкәтне рәсмиләштерү үзенчәлекләре буенча турыдан-туры эфир уздырачак.

Туры эфир вакытында сез бергәләп тупланган мөлкәтнең нәрсә икәнен, мәҗбүри нотариаль таныклыкның нинди документлар булырга тиешлеген, килешүнең нәрсә икәнлеге турында белерсез. Безнең экспертлар - Татарстан Республикасы буенча Росреестр идарәсеннән - Энҗе Мөхәммәтгалиева, Татарстан Республикасы риелторлар гильдиясеннән - Руслан Садреев. Үзегезнең сорауларыгызны хәзер үк Татарстан Росреестрының Инстаграм челтәрендәге рәсми аккаунтында @rosreestr_tatarstana яисә ТР Риелторлар гильдиясе аккаунтында @grrt_info бирә аласыз.

Татарстан Росреестры матбугат хезмәте